Poliüretan Isı Yalıtımı

Daha sıcak kışlar, daha serin yazlar

Kaliteli ısı yalıtımı binanızı daha verimli hale getirir. Daha sıcak kış ayları ve daha serin yazlar için binanızı yalıtın. Üstelik ısı yalıtımı hizmetlerimiz faturalarınıza da olumlu yansıyacak. 

Enerji korunumu, donma koruması, yoğuşma kontrolü için her türlü ısı yalıtımının tasarım, kurulum ve bakımını üstleniyoruz.

Isı yalıtımda eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz: Her türlü ısı yalıtımının tasarımı, montajı ve uygulanması,  sac kaplama, ses yalıtımı, pasif yangın korumasında kalite ve güvenilirlikle, yapınız ister büyük, ister küçük olsun, tüm projelerde benzersiz bir hizmet seviyesi sağlama taahhüd veriyoruz.

Etkin ısı yalıtımı, işletme veya bina maliyetlerinizi azaktacaktır.

İzolasyon sektöründe uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve birçok endüstride işletmelerde ısı yalıtımı kurduk. Her zaman kaliteli iş çıkaran, nitelikli ve verimli bir ekibimiz var. Mevcut yalıtım malzemeleri konusunda tecrübelerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarlar.

izorex-izolasyon-poliuretan

İzorex çatısı altında, çok deneyimli ve nitelikli profesyonellerden oluşan bir ekibimiz var. Her seferinde kaliteli iş yapmaktan gurur duyuyorlar. İzolasyon hizmetlerimiz Bursa merkezli, ancak aynı zamanda Türkiye genelinde de hizmet sunuyoruz.